Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save product
pl: Zapisz produkt

en: Product saved.
pl: Produkt zapisany.

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --
