Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
