Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Product saved.
sv: Vara sparad.

en: -- Select --
sv: -- Välj --
