Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்
