Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
