Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save product
lv: Saglabāt preci

en: Product saved.
lv: Prece saglabāta.
