Mailchimp marketing (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: API Key
pt: Chave de API

en: Add vocabulary
pt: Adicionar vocabulário

en: Manage modules
pt: Gerenciar módulos
