Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Content types
eu: Eduki motak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Add vocabulary
eu: Gehitu hiztegia
