Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Audience
it: Pubblico di riferimento

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Integration
it: Integrazione

en: Add vocabulary
it: Aggiungi vocabolario

en: Mapping
it: Mappatura

en: Mailchimp API Key
it: MailChimp API Key
