Mailchimp marketing (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Add vocabulary
jv: Tambah vokabulari
