Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Group
af: Groep

en: Audience
af: Gehoor

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Test
af: Toets

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Send
af: Stuur

en: Add vocabulary
af: Voeg woordeskat by
