Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Audience
ca: Audiència

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Test
ca: Prova

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Send
ca: Enviar

en: Add vocabulary
ca: Afegeix un vocabulari

en: Missing test email address.
ca: Manca l'adreça de correu electrònic de prova.

en: Test email addresses
ca: Adreces de correu de la prova

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
ca: Una llista d'adreces de correu separades per comes per a usar com a adreces de prova.
