Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Send
cs: Poslat

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: Missing test email address.
cs: Zkušební e-mailová adresa chybí.

en: Test email addresses
cs: Zkušební e-mailové adresy
