Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Send
cy: Anfon

en: Add vocabulary
cy: Ychwanegu geirfa
