Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Content types
et: Sisutüübid

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Send
et: Saada

en: Integration
et: Lõimumine

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik
