Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Audience
he: קהל יעד

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Test
he: בדיקה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Vocabulary
he: מילון

en: Send
he: שלח

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Missing test email address.
he: חסרה כתובת דוא"ל לבדיקה.

en: Test email addresses
he: כתובות דוא"ל לבדיקה
