Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Send
ku: بینێره‌

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل
