Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Test
lv: Tests

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Send
lv: Sūtīt

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Missing test email address.
lv: Trūkst testa epasta adreses.

en: Test email addresses
lv: Testa epasta adrese

en: Invalid email address "%mail".
lv: Nederīga epasta adrese "%mail".
