Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Send
nl: Versturen

en: Integration
nl: Integratie

en: Invalid email address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Missing test email address.
nl: Test e-mailadres ontbreekt.

en: Test email addresses
nl: Test e-mailadressen

en: Loading data...
nl: Data ophalen...

en: Mailchimp API Key
nl: Mailchimp API-sleutel

en: sent
nl: verzonden

en: Configure module
nl: Module instellen

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
nl: Een kommagescheiden lijst van e-mailadressen te gebruiken als testadressen.

en: Invalid email address "%mail".
nl: Ongeldig e-mailadres "%mail".

en: scheduled
nl: gepland

en: Manage modules
nl: Modules beheren
