Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Send
sl: Pošlji

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče
