Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Group
uk: Група

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Test
uk: Тест

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Send
uk: Надіслати

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Test email addresses
uk: Тестові e-mail адреси

en: Loading data...
uk: Завантажуються дані...

en: sent
uk: відправлено

en: Configure module
uk: Налаштувати модуль

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
uk: Список через кому електронних адрес, що будуть використані як тестові.

en: scheduled
uk: заплановано
