Mailchimp marketing (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Audience
vi: Đối tượng

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Send
vi: Gửi

en: Add vocabulary
vi: Thêm kho từ
