Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Test
is: Prófa

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: API Key
is: API Lykill

en: Send
is: Senda
