Mailchimp marketing (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Send
tr: Gönder

en: Add vocabulary
tr: Sözlük ekle
