Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Test
ast: Preba

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Send
ast: Unviar
