Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Add vocabulary
bo: སྤྱི་མིང་སྣོན་པ
