Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Audience
da: Publikum

en: Content types
da: Indholdstyper

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: API Key
da: API-nøgle

en: Add vocabulary
da: Tilføj ordforråd

en: Missing test email address.
da: Mangler testadresse.

en: Test email addresses
da: Testadresser

en: Mailchimp Subscription Form
da: MailChimp tilmeldingsformular

en: Mailchimp API Key
da: Mailchimp API-nøgle
