Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Test
el: Δοκιμή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Send
el: Αποστολή

en: Add vocabulary
el: Προσθήκη λεξιλογίου
