Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Audience
es: Audiencia

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Test
es: Prueba

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: API Key
es: Clave API

en: Send
es: Enviar

en: Integration
es: Integración

en: Add vocabulary
es: Agregar vocabulario

en: Mailchimp
es: MailChimp

en: Missing test email address.
es: Falta la dirección de correo electrónico para pruebas.

en: Test email addresses
es: Probar direcciones de correo electrónico

en: Mailchimp Subscription Form
es: Formulario de suscripción de MailChimp

en: Mailchimp API Key
es: Clave API MailChimp
