Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Audience
fa: مخاطب

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Test
fa: آزمایش

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Send
fa: ارسال

en: Add vocabulary
fa: افزودن واژگان

en: Missing test email address.
fa: آدرس پست الکترونیکی آزمایشی تعیین نشده است.

en: Test email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی آزمایشی

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
fa: یک لیست جدا شده با کاما از آدرس‌های پست الکترونیکی برای استفاده به عنوان آدرس‌های آزمایشی.

en: Invalid email address "%mail".
fa: آدرس پست الکترونیکی نامعتبر "%mail".
