Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Send
hy: Ուղարկել
