Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Test
kk: Тест

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу
