Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Add vocabulary
km: បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​
