Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Audience
lt: Auditorija

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Test
lt: Testas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: API Key
lt: API raktas

en: Send
lt: Siųsti

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Test email addresses
lt: Testiniai el. pašto adresai

en: sent
lt: išsiųsta

en: Invalid email address "%mail".
lt: Netinkamas el. pašto adresas "%mail".

en: scheduled
lt: suplanuota
