Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Send
sq: Dërgo

en: Add vocabulary
sq: Shto fjalor
