Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Test
ta: சோதனை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Add vocabulary
ta: சொற்றொகுதியை இணை
