Mailchimp marketing (2.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Send
th: ส่ง
