Mailchimp marketing (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Add vocabulary
az: Lüğət əlavə edin
