Mailchimp marketing (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Send
bs: Pošalji
