Mailchimp marketing (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Audience
fi: Yleisö

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Test
fi: Testi

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Send
fi: Lähetä

en: Add vocabulary
fi: Lisää sanasto

en: Missing test email address.
fi: Testisähköpostiosoite puuttuu.

en: Test email addresses
fi: Testisähköpostiosoitteet

en: Invalid email address "%mail".
fi: Virheellinen sähköpostiosoite "%mail".
