Mailchimp marketing (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Send
hr: Pošalji

en: Add vocabulary
hr: Dodaj rječnik
