Mailchimp marketing (2.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Audience
hu: Közönség

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Test
hu: Teszt

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Send
hu: Küldés

en: Integration
hu: Integráció

en: Add vocabulary
hu: Szótár hozzáadása

en: Missing test email address.
hu: A teszt email cím nem lett megadva.

en: Test email addresses
hu: Teszt email címek

en: Loading data...
hu: Adatok betöltése...

en: Mailchimp API Key
hu: Mailchimp API-kulcs

en: sent
hu: küldés
