Mailchimp marketing (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Test
oc: Testar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Send
oc: Mandar

en: Add vocabulary
oc: Apondre un vocabulari
