Mailchimp marketing (2.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Audience
ru: Аудитория

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Test
ru: Тест

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: API Key
ru: Ключ API

en: Send
ru: Отправить

en: Integration
ru: Интеграция

en: Add vocabulary
ru: Добавить словарь

en: Missing test email address.
ru: Тестовые электонные адреса отсутствуют.

en: Test email addresses
ru: Тестовые e-mail адреса

en: Loading data...
ru: Загрузка данных...

en: Mailchimp Subscription Form
ru: Форма подписки MailChimp

en: sent
ru: отправлен

en: Configure module
ru: Настроить модуль

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
ru: Список электронный адресов, перечисленных через запятую, для использования в качестве тестовых адресов.

en: Manage modules
ru: Управление модулями
