Mailchimp marketing (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Send
sk: Odoslať

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník

en: Test email addresses
sk: Testovacie e-mailové adresy
