Mailchimp marketing (2.0.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Audience
pt: Público

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Test
pt: Testar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: API Key
pt: Chave API

en: Send
pt: Enviar

en: Integration
pt: Integração

en: Invalid email address.
pt: Endereço de email incorrecto.

en: Add vocabulary
pt: Adicionar vocabulário

en: Missing test email address.
pt: Falta o endereço de email de teste.

en: Test email addresses
pt: Endereço de email de teste

en: sent
pt: enviado

en: A comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
pt: Lista de endereços de email, separados por vírgula, para usar como endereços de teste.

en: Invalid email address "%mail".
pt: O endereço de email "%mail" é inválido.

en: Manage modules
pt: Gerir módulos

en: No taxonomy vocabularies found. @link.
pt: Vocabulários de taxonomia não foram encontrados. @link

en: Taxonomy module is disabled. @link.
pt: Módulo da taxonomia está desativado. @link.
