Mailchimp marketing (2.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Test
mr: चाचणी

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Send
mr: पाठवा
