Mailchimp Transactional (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
