Mailchimp Transactional (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Range
lv: Diapazons

en: State
lv: Stāvoklis

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Email Template
lv: E-pasta veidne
