Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Range
cs: Rozsah

en: State
cs: Stav

en: Sent
cs: Odesláno

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Key
cs: Klíč

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Message Content
cs: Obsah zprávy

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Rejects
cs: Odmítnutí
